Русский языкУкраїнська мова
Главная Карбонова плівка

Карбонова плівка. Обклеювання авто під карбон

Сьогодні з'явилося дуже багато декоративних автомобільних плівок, які застосовуються для зовнішньої і внутрішньої обклеювання авто.

Найбільшою популярністю користується карбонова плівка для авто. Наша компанія «Викнатон» пропонує тільки самі якісні карбонові плівки в Києві. Вони відповідають високим естетичним вимогам і досить прості в установці.

Карбонова плівка

Карбон (вуглепластік) — це міцний і легкий композитний матеріал, що прийшов у автомобільну промисловість з автоспорту. Карбон являє собою нитки вуглецю, які переплетені особливим чином, запечені в автоклаві при високих температурах і скріплені між собою за допомогою епоксидних смол.

Карбонова плівка — це прекрасний спосіб додати стильний і оригінальний вигляд автомобілю, крім того захистити його лакофарбове покриття. Плівка під карбон для авто стійка й довговічна до негативного впливу навколишнього середовища (стирання, перепаду атмосферних температур, миючих засобів, навантажень, розчинників). Така плівка не вицвітає під ультрафіолетовими променями.

Властивості карбонової плівки для обклеювання авто:

— Термін служби плівки під карбон до 10 років.

— Обклеєна карбоном машина піднімається в ціні на 15-20%.

— Повна поклейка авто карбоновою плівкою займе дуже мало часу.

Карбонова плівка стійка до впливу парів бензину і дизпалива, гарячої води і хімічних рідин.

— При правильному нанесенні, карбонові плівки не відклеюються самі, проте при необхідності їх можна зняти без слідів.

— Карбонові плівки не вигорають і не жовтіють на сонці.

— Плівки не боїться спеки, морозу і стійкі до перепадів температури і вологості.

Плівки під карбон мають дуже якісне структурний виконання, їх можна застосовувати для обклеювання внутрішніх деталей автомобіля.

Плівка під карбон для авто

Всі вінілові плівки не пропускають ультрафіолет, ось чому фарба під плівкою не вигоряє. І тим самим захищає лакофарбове покриття, про що було сказано вище. У нашій практиці траплялися випадки, що в результаті тривалого використання карбонової плівки після її видалення була помітна різниця в кольорі покриття автомобіля між неоклеенными деталями і обклеєними. Ось чому ми рекомендуємо обклеювати деталі автомобіля цілком.

Обклеювання авто під карбон

Обклеювання авто під карбон — якісна і сучасна технологія. Карбонова плівка – це лита, якісна, безусадкова і високоеластична автомобільна плівка. Термін використання плівки становить більше 5-ти років. У будь-який час плівку можна замінити без яких-небудь пошкоджень автомобілю. Плівка під карбон має клейовий шар з микроканалами, які дозволяють нанести її без застосування води (після якої можлива вологість під плівкою) і без бульбашок.

Обклеювання авто під карбон дозволить дуже якісно реалізувати дизайнерське рішення, приховати можливі пошкодження, захистити авто від різних ушкоджень і заощадити гроші.