Русский языкУкраїнська мова
Главная Віконні плівки

Віконні плівки — нові властивості скла

Віконні плівки наноситься з внутрішньої сторони скла самоклеючий поліефірний матеріал і надає склу додаткові властивості: захист від ультрафіолетового випромінювання, уламків, конфіденційність і т. д.

Віконні плівки

Віконні плівки допоможуть запобігти руйнування скляних конструкцій, запобігають утворення осколків скла при вибухах або випадкового зіткнення людини зі скляною конструкцією, захищають від ультрафіолетових випромінювань і мають ряд інших корисних властивостей.

У компанії «Викнатон» Ви можете замовити такі віконні плівки:

— Удароміцні плівки в Києві

Міцні плівки часто називають захисними плівками, бронировочными плівками або протиударними плівками для скла та склопакетів.

Міцні плівки практично виключають крадіжку за принципом «розбити і викрасти» і створять надійне перешкода від незаконного вторгнення. Таке злодійство розраховано на швидкість дій, а захисні плівки ускладнять доступ до цінностей або товарів.

— Дзеркальні плівки у Києві

Такі плівки ще називають - сонцезахисними плівками, з причини того, що плівки мають металізований шар, який відображає теплову енергію.

Дзеркальні плівки відображаючи високий відсоток тепла, яке йде в приміщення ззовні влітку, і прямує тепла з приміщення назовні взимку такі плівки можуть регулювати температуру в приміщенні і економити електроенергію.

— Тонуючі плівки в Києві

Тонуючі плівки це віконна плівка, яка застосовується для додання особливого відтінку скляних конструкцій. Тонування вікон захищає інтер'єр від вицвітання, візуально робить будівлю більш дорогим, надає склу уламків, послаблює відблиски.

Плівки для тонування можуть мати різний колір, світлопропускання плівки від 5 до 50%. Крім того тонуючі плівки поглинають до 99% ультрафіолету.

— Матові плівки в Києві

Матові плівки пропускають видимого світла до 80%, при цьому забезпечують повну конфіденційність.

Матові плівки це вид віконної плівки, призначеної для створення секретності та конфіденційності, а також оформлення скляних вхідних дверей і вітрин, вікон, внутрішніх офісних перегородок.

— Декоративні плівки в Києві

З допомогою декоративної плівки можна створити ексклюзивне простір усередині приміщення, змінити зовнішній вигляд скління в кабінеті або офісі, задати необхідну для їх стиль, а також організувати зони з різними функціональними призначеннями. Декоративні плівки бувають різними: орнаментами, малюнками, або візерунками і використовуються для декорування шаф-купе, меблів, розсувних дверей, офісних перегородок і т. д.

Купити віконні плівки в Києві

Для вас компанія «Викнатон» пропонує найкращі умови, що купити віконні плівки в Києві. Телефони для зв'язку: 063 802-07-60 або 099 227-51-71.