Русский языкУкраїнська мова
Главная Декоративна

Тонування скла Київ від 250 грн.за 1 м. кв.

Забезпечити хорошу шумоізоляцію і добитися ідеального зовнішнього вигляду зовсім не складно, для цього роблять тонування стекол декоративної архітектурної плівкою. Таке покриття привабливо виглядає на шафах купе, розсувних дверях, вікнах і володіють додатковим зміцненням скла. Плівки мають різні відтінки, тому їх можна використовувати у створенні будь-яких інтер'єрів.

тонування скла, тонування скла, Київ

Тонування скла застосовується в меблевій промисловості: шафи, двері, перегородки та багато іншого. Їх часто використовуються при нанесенні на вікна, вітрини і вітражі, надаючи їм не тільки естетичний вигляд, але і захист від пошкоджень. За допомогою плівок можна створити повну видимість, так і конфіденційність. Тонування стекол матовою плівкою додасть затишок і приватність приміщенню, скоротять або видалять відблиски.

Тонування скла даним видом плівок відбувається без демонтажу і не вимагають спеціального догляду в процесі експлуатації. З допомогою спеціальних технологічних особливостей наша компанія намагатиметься втілити всі Ваші ідеї по оформленню приміщення декоративними плівками.

Широкий асортимент і колірна гамма плівок дозволяє втілити в життя багато ідей дизайнерів.