Русский языкУкраїнська мова
Главная Тонування автомобіля

Тонування автомобіля (авто) Київ від 900 грн.

тонування

тонування автомобіля

Тонування автомобіля (авто) Київ.

Багато хто з нас вважають, що основним призначенням тонування є прикрасити свій автомобіль або сховатися від чужих поглядів. Але це не зовсім так тонування здатне вирішити цілий комплекс завдань. Це залежить від призначення конкретного покриття та його властивостей. Ми підберемо тонування на будь-який смак і колір під ваш автомобіль. У нас є великий вибір плівок з різними відтінками і переходами під колір автомобіля. Ми раді будемо вам допомогти у виборі і консультацие. Зараз стало актуальним питання, а як же ДАІ? Ми підберемо таке тонування яке буде проходити за гост стандарту але хочемо відразу попередити воно буде дуже світлим, зате затримує сонячні промені не гірше ніж темне тонування. Існує кілька видів плівок для тонування автомобіля вони діляться на металізовані і не металізовані спатерные і з керамічним напиленням. Не металізована плівка швидко вигоряє на сонці і дуже слабо затримує сонячні промені також цей вид плівок не стійкий до мийних засобів і з часом починає лущіться, тому ви розумієте, чому таку низьку ціну ми з вами зустрічаємо. Недобросовісні СТО, які роблять тонування, розраховують на недосвідченого клієнта, якому сподобалася ціна. Всі інші види плівок в принципі нормальні. Тонування плівкою з керамічним напиленням дуже жаростійке і напевно одна з найкращих таке тонування прослужить вам дуже довго. Також у нас є плівки під сріблястий, синій, чорний карбон і антигравійна плівка для кузова авто, вона абсолютно прозора і не псує, а навпаки захищає від подряпин, сколів, каміння, солі. Через багато років після зняття антигравійної плівки ваш автомобіль буде виглядати, як тільки що з салону. Вся плівка має сертифікати відповідності якості, це підтверджує її якість, а також гарантує високі споживчі властивості.

Протиударна плівка для автомобіля клеїться для того щоб при ДТП або крадіжці осколки скла не порізали знаходяться в салоні людей, і для того, щоб перешкодити злодієві проникнути у ваш автомобіль. Також з допомогою протиударною плівки можна вберегти фари від потрапляння дрібних каменів, що їдуть попереду машин, є три види фарной плівки це жовтий, блакитний і прозорий.

Тонування лобового скла. Кожен з нас сам вирішує робити тонування або не робити тонування лобового скла, при постійному ремонті доріг і неприбраних трасах ми з вами ризикуємо отримати осколками скла від предметів, що летять в лобове скло. Тонування на лобовому склі захищає від засліплення дальнім світлом іншими учасниками руху

забувають переключиться з дальнього на ближнє світло. Через лобове скло в автомобіль проходить близько 30% сонячного тепла, так як воно має велику поверхню і розташоване під нахилом.

тонування авто тонування Київ