Русский языкУкраїнська мова
Главная Ремонт вікон

Ремонт вікон Київ. Ремонт пластикових вікон

Деяких замовників при установці вікон підкуповує низька ціна інсталяції віконних конструкцій, при цьому ремонт вікон — це дуже популярна послуга в компанії «Викнатон», яку роблять наші професійні майстри після дешево пропонують, нерозумних горе-установників. Вартість на ремонт вікон в Києві може обійтися в 25-50% дорожче ніж роботи поганих майстрів по установці вікон. А іноді, коли вікна були встановлені власником або людьми вельми далекими від робіт по вікнах, вартість ремонту вікон може стояти в два рази більше, ніж їх встановлення.

Ремонт вікон Київ. Ремонт пластикових вікон

Ціни на ремонт вікон в Києві

Майстри компанії «Викнатон» по ремонту вікон забезпечать повний набір послуг по обслуговуванню вікон. Актуальні ціни на ремонт вікон Ви можете дізнатися, написавши нам на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або зателефонувавши нам за телефоном: 063 802-07-60 або 099 227-51-71. Наші менеджери виконають для Вас точний розрахунок вартості ремонту вікон після виїзду майстра по ремонту вікон на місце.

Ремонт вікон дуже часто потрібно в процесі їх експлуатації:

У нас бували випадки, коли неякісні вікна починали не влаштовувати господарів вже в перший рік їх експлуатації. Рекомендуємо купувати якісні вікна. Щоб довгий час не стикатися з ремонтом вікон.

Ремонт вікон в Києві

Але часто причинами за яким потрібно виконати ремонт вікон є звичайні життєві ситуації або природні явища.

Дитячі забави з вікнами, необережне поводження з фурнітурою, усадка будинку та інші ситуації можуть призвести до необхідності замовити послуги з ремонту вікон в Києві.

до Речі з приводу усадки будинку, якщо Ви переїхали в новий будинок або квартиру не рекомендуємо Вам відразу ставити нові пластикові вікна, краще почекати з цим півроку–рік, за цей час будинок точно пройде процес усадки і пропорції всіх віконних прорізів будуть в стабільному стані.

Мета ремонту вікон в більшості випадків, це відновлення працездатності вікон, збільшення їх шумоізоляційних або теплоізоляційних характеристик. Відновлення всіх властивостей вікон які могли бути втрачені в процесі експлуатації. Наш професійний майстер по ремонту вікон в Києві завжди допоможе Вам.

Послуги з ремонту вікон

Завдяки тому, що компанія «Викнатон» і наші фахівці мають багатий досвід по установці і ремонту вікон ми успішно вирішимо будь-які проблеми, будь-якої складності, що виникають стосовно віконних конструкцій.

У наші послуги з ремонту вікон та інших пвх-конструкцій включається:

— Герметизація вікон

— Заміна віконної фурнітури вікон

— Заміна ущільнювачів вікон

— Регулювання вікон

— Повне відновлення геометрії стулки вікон

— Установка поворотно-відкидний фурнітури на поворотну стулку вікон

— Заміна склопакетів вікон

— Переробка глухої частини вікна на відкривається

— Установка доводчиків на двері

— Усунення тріщин на вікнах

— Монтаж протизламної фурнітури вікна

— Заміна відливів, підвіконь, козирків, протимоскітних сіток

— Усунення причин виникнення грибка або цвілі на віконних укосах

— І багато інші послуги з ремонту та обслуговування вікон.

Замовити послуги з ремонту вікон в Києві дуже легко, Ви можете зателефонувати нам: 063 802-07-60 або 099 227-51-71 або можете написати нам листа на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду