Русский языкУкраїнська мова
Главная Тонування скла

Тонування стекол автомобіля в Києві від 900 грн.

Тонування — це процес нанесення на скло автомобіля затемняющей плівки для додання для отримання додаткових функціональних особливостей та надання естетичної краси автомобілю.

Тонування стекол автомобіля в Києві

Після покупки автомобіля перше, рекомендуємо зробити це тонування стекол автомобіля.

Дуже важливо, при тонування авто, що б вона виконувалася кваліфікованими фахівцями і все робилося правильно.

Тонування стекол від «Викнатон» це тільки професійна робота. Тонування лобового скла, допомога в підборі плівки, найбільш якісна плівка на ринку, гарантія на плівку 5 років!

Тонування стекол автомобіля в Києві:

— захистить салон Вашого автомобіля від вигорання, а водія від теплового удару - плівка утримує до 59% сонячного тепла. А взимку затоновані вікна авто будуть утримувати тепло салону.

— 99% - захисту від негативного впливу ультрафіолету.

— приховає від цікавих поглядів салон вашого автомобіля. Утруднить грабіжникам проникнути в салон автомобіля.

— шумопониження

— істотне зміцнення стекол авто – якщо трапилося ДТП плівка не дасть осколкам скла поранити водія і пасажирів.

— тонування лобового скла надійно захистить Вашу приладову панель від перегріву, а це значить, що торпеда не деформується з часом і не буде пищати. Зустрічні авто не будуть зліпити водія. Не потрібні сонцезахисні окуляри.

Тонування Київ — це захист, догляд, функціональність і престижне прикраса яка перетворить Ваш автомобіль. При тонування стекол ми використовуємо лише найкращі плівки преміум класу. Установка плівки виробляється умілими майстрами з багаторічним досвідом роботи та найкращими інструментами.

Ми працюємо в спеціально обладнаних для тонування, сухих боксах, використовуємо передові технології, інструменти і матеріали. Час роботи залежить від поставленого обсягу робіт і складності тонируемого автомобіля. Наприклад, тонування седана без лобового скла складе всього 4-5 годин. Тонування лобового скла займе ще 1 годину. Можна використовувати при тонуванні плівку однієї світлопроникності, а можна комбінувати різні плівки між собою. Як правило, передні скла, тонуються світлою плівкою (ЕвроТонировка, або тонування за Гостом). Тонування лобового скла здійснюється самої світлою плівкою, яка без утруднення дозволяє експлуатувати авто в нічний час доби.

Якщо говорити про тенденції тонування, то вони останнім часом зовсім інші, ніж були раніше. Комерційний транспорт тонують дуже темною плівкою. В тренді сьогодні: світла тонування авто, яка не утрудняє огляд, а лише трохи притемняет салон. При цьому світла плівка має всі характеристики темних плівок і систему фільтрації сонячного світла. «Викнатон» рекомендує робити тонування стекол авто з обов'язковою тонуванням лобового скла!

Запам'ятайте! затонувати автомобіль потрібно в правильному сервісі, де є досвідчені, кваліфіковані фахівці, так як неправильно нанесена плівка може створювати дискомфорт при експлуатації авто.

Якщо Вам потрібно тонування сеткол автомобіля, телефонуйте нам: 063 802-07-60 або 099 227-51-71 або можете написати нам листа на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду