Русский языкУкраїнська мова
Главная Тонування в Києві

Тонування вікон. Сонцезахисна плівка на вікна

Тонування вікон дуже часто сприймається як засіб захисту від сонця. Потрібно зауважити, що це одне з найбільш важливих і затребуваних призначень плівки, але далеко не єдина її перевага.

Тоновані вікна. Сонцезахисна плівка

На стадії виготовлення плівок виробниками закладено безліч корисних функцій в плівку для тонування вікон.

В процесі тонування стекол використовується багатошарова структура сучасних плівок яка має свої особливості: напилення надтонкого шару металу, який визначає оптичні та фізичні властивості плівки.

Послуги з тонування скла стають дуже популярними. Тонування автомобілів була завжди актуальною і дуже популярною, а от тонування квартирних вікон, тонування фасадів, тонування будівель тільки зараз набирає обертів.

Клієнти компанії «Викнотон» вже оцінили всі основні переваги архітектурної тонування ударостійкої, сонцезахисної, енергозберігаючої плівками.

Фахівці нашої компанії завжди готові надати консультацію з питань підбору плівкового покриття і подальшого нанесення на скло об'єкта.

Сонцезахисна плівка на вікна

Якщо враховувати потік скорочення сонячної енергії, то сонцезахисна плівка-це відмінний варіант для відображення тепла влітку і для перешкоди втрати тепла взимку через вікна. Завдяки чому можна економити на електроенергії. Влітку ви економите на охолодженні приміщення вентиляторами і кондиціонерами, а взимку економите на опалення приміщення.

Сонцезахисна плівка на вікна набагато ефективніше жалюзей, тому, що вона не нагрівається і не виділяє тепло.

Важливою властивістю сонцезахисної плівки на вікна можна вважати її односторонню видимість: Ви бачите всіх, а вас ніхто не бачить.

Так само потрібно згадати про антивідблиск плівки, надійний захист від разлетания осколків якщо розбилося скло.

Сонцезахисна плівка має найголовніші призначення: тонування вікон, захисту від сонячного ультрафіолетового випромінювання, зменшення нагрівання приміщення. Сонцезахисна плівка затримує ультрафіолет приблизно 99,2%, а інфрачервоне випромінювання на 45-89% в залежності від типу плівки.

Сонцезахисна плівка відповідає всім екологічним нормам, не містить токсинів і не горить. Видимість вікна при використанні плівки абсолютно не втрачається.

Сонцезахисну плівку можна використовувати скрізь: починаючи від балкона до квартири і вітрини магазину до приміщень з найвищими вимогами до безпеки. Можливість радиопрослушования дорівнює нулю, коли наявність такої плівки.

Тонування архітектурної плівкою

Процес нанесення плівкового покриття (обраного вами типу) на зовнішню або внутрішню сторону скла називається - тонування архітектурної плівкою.

Тонування вікон може бути зроблено сонцезахисною плівкою, дзеркальною плівкою, ударопрочной плівкою, декоративними плівками. Так само можна досягти подвійного ефекту, наприклад: нанести на скло антивандальну (захисну) плівку і сонцезахисну плівку. Наш широкий асортимент плівкових покриттів може відкрити багато можливостей для замовників послуги тонування стекол.

Якщо Вам потрібно тонування вікон, телефонуйте нам: 063 802-07-60 або 099 227-51-71 або можете написати нам листа на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду