Русский языкУкраїнська мова
Главная Тонування авто

Тонування авто київ від 900 грн.

Тонування авто це дуже поширена і популярна. Тонування авто здатна додати солідності авто, збільшити безпеку пасажирів і водія під час поїздки.

Тонування авто в Києві може бути здійсненна двома способами:

— завдяки спеціальної плівки для тонування автомобілів.

— з допомогою напилення металізованого шару

Тонування скла авто за допомогою напилення металізованого шару відбувається в такий спосіб. На внутрішню сторону скла напилюють тонкий шар металу або полімеру. Основним недоліком даного способу тонування авто є дуже низька стійкість до зовнішніх пошкоджень, з цієї причини погіршується його зовнішній вигляд і прозорість. В результаті Вам доведеться міняти всі стекла, які тонировались з допомогою напилення металізованого шару. Тому, що по-іншому зняти напилення неможливо. Цей метод ставав все менш прийнятним і згодом зник.

Тонувальні плівки, як спосіб тонування стекол авто, є основним способом тонування Вашого автомобіля.

Тонування авто Київ

Основні переваги тонування авто Київ:

Тонувальна плівка здатна збільшити міцність скла. Завдяки цьому Ваш автомобіль стає більш безпечним засобом пересування.

— При розбитті скла, уламки будуть залишатися закріпленими на плівці, тим самим захищаючи від порізів і травм водія і його пасажирів.

— Ризик крадіжки речей із салону буде малоймовірний. Викрасти ваш автомобіль так само буде складніше, тому, що розбити скло з нанесеною на нього тонувальної плівкою буде нелегко і зловмисники просто не візьмуться за такий варіант.

Тонування стекол автомобіля попереджає надмірне охолодження і нагрівання салону. Завдяки чому, кондиціонер витрачає менше ресурсів для своєї роботи, що істотно знизить рівень витрати палива.

Тонування стекол авто знизить рівень впливу ультрафіолетового випромінювання на пасажирів, водія та інтер'єр автомобіля.

Тонування стекол додасть Вашому автомобілю презентабельний вигляд.

Тонувальна плівка яка нанесена на скло автомобіля запобігає вигорання обшивки салону.

Тонування авто захищає внутрішній простір від сторонніх очей.

Тонування скла автомобіля збільшує безпеку руху. Це додатковий захист зорової здатності водія при яскравому сонячному світлі, від миготіння фар інших авто та відображення снігу.

Як відбувається процес тонування стекол авто?

З допомогою тонувальної плівки тонування стекол авто відбувається наступним чином: клеїться особлива полімерна плівка на внутрішню сторону скла. Дана процедура здійснюється без демонтажу скла, що дозволяє уникнути деренчання або неправильної установки стекол.

Дуже важливо використовувати професійні тонувальні плівки найвищої якості. Низькоякісні плівки можуть завдати шкоди вашим стеклам: плівки можуть стати каламутними, подряпатися, відшаруватися і в підсумку погіршити видимість в нічний час.

Необхідно не забувати про існуючі обмеження для використання тонувальної плівки на авто. Правила дорожнього руху встановили допустимий рівень тонування і якщо його перевищити то водій такого авто вважатиметься порушником ПДР. Відповідно до законодавства та ГОСТу світлопропускання скла на лобовому склі повинна складати не менше 75%. І не менше 70% на бічних стеклах автомобіля.

При цьому потрібно пам'ятати, що авто з тонованими стеклами не отримує 100% світла, а отримує від 76% до 96% в залежності від марки авто, то можна зробити висновок, що в деяких випадках рівень допустимої тонування невеликий.

Для того, що б досягти видимий ефект затемнення скла необхідно застосовувати тонування починаючи з 50%. А для того, що б стримувати ультрафіолетове випромінювання достатньо буде 5%

тонування з затемненням.

Вартість тонування авто в Києві від 900 грн.

Тонування не нормується у разі з бічними і задніми стеклами і власник автомобіля має право обирати її на власний розсуд.

Замовити тонування авто в Києві дуже легко, просто зателефонуйте нам: 063 802-07-60 або 099 227-51-71 або можете написати нам листа на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду