Русский языкУкраїнська мова
Главная Встановлення ксенону

Установка ксенону (біксенон) київ

 

Пристрій ксенонових фар

 

Ще зовсім недавно можливість висвітлювати перед собою дорогу світлом ксенонових фар вважалося особливим шиком. Ще б: установка ксенону була майже недоступною розкішшю. Лише купивши дорогий автомобіль з встановленими ще на заводі-виробнику ксеноном, господар міг хвалитися розкішним «наворотів». Сьогодні ситуація змінилася. Тепер можна не тільки самостійно купити ксенон, але й за цілком помірну плату встановити його в будь-якому установчому сервісі. А ось престижність від такої доступності не загубилася. Ксенонові фари, як і раніше радують якістю світла. Так, продаж ксенону сьогодні – явище поширене, але попит на цей товар не тільки не падає, він, навпаки, зростає. Тому що все більше автолюбителів визнають безсумнівні переваги ксенонових фар. Переваги як є прямим наслідком їх принципового пристрою. По суті, ксенонова лампа являє собою скляну або кварцову герметичну колбу, що містить газ ксенон. При пропущенні струму через запаяні електроди іонізований газ створює ідеальні умови для спалаху світла.

Переваги установка ксенону

Звідси випливає ряд переваг. По-перше, світло ксенону неймовірно підходить при поганій видимості. При тумані, дощі та інших умовах, коли світ звичайних фар створює перед водієм ефект «стіни», світло ксенону проникає крізь таку перешкоду без праці, що полегшує просторову орієнтацію людини, що перебуває за кермом. Світ, створюваний ксеноном, набагато більш ергономічним, оскільки наближений у світлі сонячних променів і не дратує погляду водія. Також такі фари відрізняються значно меншим споживанням енергії, що веде до їх економічності.

Параметр Галогенові лампи Ксенонові лампи
Яскравість світла 1500 лм(люмен) 3200 лм
Колір 3200 До (кельвінів) - жовтий 4300 До (білий), 6000К (блакитний), 7500 До (синій)
Енергоспоживання 55 (Ват) 35
Довговічність ~ 400 годин ~ 3000 годин
Надійність Бояться ударів і струсів – нитка розжарювання може порватися. Нитки розжарювання ні, не бояться струсів і ударів.
«Швидкість» включення Включаються практично миттєво. Кілька секунд – лампа спалахує і поступово набирає яскравість. «Поморгати» не вийде.
Установка Ставиться в штатний цоколь, можна замінити одну лампочку Можуть виникнути проблеми з сумісністю і цоколя лампи (посилання), якщо несправна одна лампа – потрібно міняти обидві, інакше вони будуть світити різним світлом.
Температура приблизно 40 % енергії йде в тепло, лампа гріється. Близько 6 % енергії йде в тепло, лампа не перегрівається.
Ціна ~ 5-6 $ ~ 40 - 150 $

Ксенон - основна перевага встановлення ксенонових ламп 3-х кратне збільшення освітленості і 5 кратне збільшення терміну служби ламп, покращує світловий потік (видимість на дорозі, розширює огляд для більш раннього виявлення предметів і людей) з-за світіння газу 4500 люменів при споживанні 35 W, проти галогенових ламп 1550 люменів при потужності 55 W. Ксенонові лампи розрізняються по колірній температурі 4300K, 5000K, 6000K, 8000K, 10000К, 12000К.

3500 До жовтий підходить для противотуманок як основне освітлення не придатний
4300 До біло-жовтий найяскравіший світло, саме ця температура ставиться на заводські машини в оригіналі
5000 білий
6000 До холодний білий з легким блакитним, світло вибирають 90% покупців
7000 До блакитної, яскравість значно нижче їздити з таким світлом важко
8000 До синій легкий фіолетовий, яскравість ще гірше